• Znížená cena

Nabíjací kábel T2-s jedným konektorom 7,4-22kW 32A 1-3F Phoenix Contact

162,44 €
154,32 € bez DPH Zľava 5%

Nabíjací kábel s jedným konektorom od nemeckej spoločnosti Phoenix je určený pre všetky vozidlá s konektorom typu 2 a s palubnou nabíjačkou s výkonom do 22kW. Kábel je na jednej strane otvorený a je vhodný k primontovaniu k nabíjačke. Dĺžka kábla je 5, 7 a 8 m. DOPRAVA ZDARMA.

Výkon
Typ pripojenia
Množstvo
SKLADOM

Otvorený Phoenix Contact 32A nabíjací kábel Typ 2 je určený pre nabíjanie v režime mode 3, je teda vhodný na pripojenie a nabíjanie zo všetkých súkromných aj verejných AC staníc. Konektor má ergonomický tvar a úchytková časť je z mäkkého plastu, čo zaisťuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu a zapojenie. V čase, keď je kábel zapojený, je chránený proti vniknutiu častíc a vody. Ochranná krytka má o stupeň vyšší certifikát ochrany IP54 a umožňujú ochranu proti vniknutiu prachu.

Konektory nabíjacieho kábla sú vyrobené z pevného termoplastu, ktorý je nehorľavý a je odolný proti poškriabaniu, tlaku a úderom. Vonkajší plášť kábla je z termoplastického polyuretánu (TPE-U), medzi ktorého významné vlastnosti patrí flexibilita, dlhá životnosť a odolnosť proti poškriabaniu a opotrebovaniu. Vďaka kvalitným materiálom vydržia káble viac ako 10 000 cyklov zapojenia.

Vďaka komunikačnému protokolu IEC 62196, kábel umožňuje efektívnu komunikáciu medzi palubnou nabíjačkou a nabíjacou stanicou.

Kábel má iba jeden konektor (typu 2) a je určený k pevnému pripojeniu k nabíjacej stanici! Túto prácu by mal robiť len odborník.

Technická špecifikácia:

  • Zástrčka typu 2 (mennekes) (elektromobil)
  • Kábel typu mode 3 pre zapojenie do nabíjacích staníc
  • Maximálny prúd: 32A
  • Maximálne napätie: 240V - 400V
  • Maximálny nabíjací výkon: 7,4 kW (1 fáza) / 22 kW (3 fázy)
  • Rozsah prevádzkových teplôt: -30 ° C až 50 ° C
  • Dĺžka kábla: 5, 7 a 8 m
  • Farba čierna so šedými prvkami

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky káble a konektory sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Pri zapojení je certifikovaná ochrana IP44, certifikovaná ochrana pri použití ochranného krytu je IP54. Konektory napĺňajú normy IEC 62196-2 a SAE J1772.

Na kábel je záruka 24 mesiacov.

PHOENIX CONTACT
NKT2PC743215