• Znížená cena

Nabíjací kábel T2-T2 16,6kW 20A 3F Phoenix Contact

213,98 €
203,28 € bez DPH Zľava 5%

Trojfázový nabíjací kábel s konektorom od nemeckej spoločnosti Phoenix Contact je určený pre všetky vozidlá s konektorom Typu 2 a s palubnou nabíjačkou s výkonom do 16,6 kW. Dĺžka kábla je 4, 5 a 6m. Ku každému káblu dostanete tašku zdarma. DOPRAVA ZDARMA.

Typ pripojenia
Množstvo
SKLADOM

Phoenix Contact 20A trojfázový nabíjací kábel Typ 2 je určený pre nabíjanie v režime mode 3, teda všetky nabíjania zo súkromných i verejných AC staníc. Oba konektory majú ergonomický tvar a úchytková časť je z mäkkého plastu, čo zaisťuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu a zapojenie. Keď je kábel zapojený, je chránený proti vniknutiu častíc a vody. Ochranné krytky majú o stupeň vyšší certifikát ochranny IP54 a umožňujú ochranu proti vniknutiu prachu.

Konektory trojfázového nabíjacieho kábla sú vyrobené z pevného termoplastu, ktorý je nehorľavý a je odolný proti poškriabaniu, tlaku a úderom. Vonkajší plášť kábla je z termoplastického polyuretánu (TPE-U), medzi ktorého významné vlastnosti patrí flexibilita, dlhá životnosť a odolnosť proti poškriabaniu a opotrebovaniu. Vďaka kvalitným materiálom vydržia káble viac ako 10 000 cyklov zapojenia.

Vďaka komunikačnému protokolu IEC 62196, kábel umožňuje efektívnu komunikáciu medzi palubnou nabíjačkou a nabíjacou stanicou.

Pri zaobchádzaní s káblom je potrebné dbať na používanie ochranných krytiek zakaždým, keď kábel nie je zapojený, pretože výrazne zvyšujú jeho životnosť. Po dokončení nabíjania je nutné kábel správne zmotať. Kábel potom vložte do tašky. Výrazne sa tým zvyšuje jeho životnosť.

Tašku od nás dostanete ku každému káblu zdarma.

Technická špecifikácia:

  • Konektory typu 2 (mennekes)
  • Kábel typu mode 3 pre zapojenie do nabíjacích staníc
  • Maximálny prúd: 20A
  • Maximálne napätie: 400V
  • Maximálny nabíjací výkon: 16,6 kW (3 fázy)
  • Rozsah prevádzkových teplôt: -30 ° C až 50 ° C
  • Dĺžka kábla: 4, 5 a 6 m
  • Farba: čierna s bielymi prvkami

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky adaptéry sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Pri zapojení je certifikovaná ochrana IP44, certifikovaná ochrana pri použití ochranného krytu je IP54. Konektory spĺňajú normy IEC 62196-2 a SAE J1772.

Na kábel je záruka 24 mesiacov.

PHOENIX CONTACT
NKT2T2PC1662034