Nabíjací kábel T2-T1 7,4kW 32A 1F Phoenix Contact

227,43 € bez DPH

Nabíjací kábel s konektorom od nemeckej spoločnosti Phoenix Contact je určený pre všetky vozidlá s konektorom Typu 1 a s palubnou nabíjačkou s výkonom do 7,4 kW. Dĺžku kábla je možné zvoliť 4m, 5m alebo 7m. Ku každému káblu taška ako darček. DOPRAVA ZDARMA. 

Typ pripojenia
Množstvo
SKLADOM

Phoenix Contact 32A nabíjací kábel Typ 1 je určený pre nabíjanie v režime mode 3, teda všetky nabíjania zo súkromných i verejných AC staníc. Oba konektory majú ergonomický tvar a úchytková časť je z mäkkého plastu, čo zaisťuje jednoduchú a pohodlnú manipuláciu a zapojenie. Keď je kábel zapojený, je chránený proti vniknutiu častíc a vody. Ochranné krytky majú o stupeň vyšší certifikát ochranny IP54 a umožňujú ochranu proti vniknutiu prachu.

Konektory nabíjacieho kábla sú vyrobené z pevného termoplastu, ktorý je nehorľavý a je odolný proti poškriabaniu, tlaku a úderom. Vonkajší plášť kábla je z termoplastického polyuretánu (TPE-U), medzi ktorého významné vlastnosti patrí flexibilita, dlhá životnosť a odolnosť proti poškriabaniu a opotrebovaniu. Vďaka kvalitným materiálom vydržia káble viac ako 10 000 cyklov zapojenia.

Vďaka komunikačnému protokolu J1772, kábel umožňuje efektívnu komunikáciu medzi palubnou nabíjačkou a nabíjacou stanicou.

Pri zaobchádzaní s nabíjacím káblom je potrebné dbať na používanie ochranných krytiek vždy, keď kábel nie je zapojený, pretože výrazne zvyšujú jeho životnosť. Po dokončení nabíjania je nutné kábel správne zmotať. Kábel potom vložte do ochrannej tašky. Výrazne sa tým zvyšuje jeho životnosť.

Tašku od nás dostanete ku každému káblu zdarma.

Technická špecifikácia:

  • Zásuvka Typu 1 (J1772) (elektromobil)
  • Zásuvka Typu 2 (mennekes) (nabíjacia stanica)
  • Kábel typu mode 3 pre zapojenie do nabíjacích staníc
  • Maximálny prúd: 32A
  • Maximálne napätie: 240V
  • Maximálny nabíjací výkon: 7,4 kW (1 fáza)
  • Rozsah prevádzkových teplôt: -30 ° C až 50 ° C
  • Dĺžka kábla: 4, 5 alebo 7 m
  • Farba: čierna s bielymi prvkami

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky adaptéry sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Pri zapojení je certifikovaná ochrana IP44, certifikovaná ochrana pri použití ochranného krytu je IP54. Konektory spĺňajú normy IEC 62196-2 a SAE J1772.

Na kábel je štandardná záruka 24 mesiacov.

NKT2T1PC743214