• Znížená cena

EVELINE MAX 11 kW Prenosná AC nabíjačka Typ2 - CEE

473,55 €
449,87 € bez DPH Zľava 5%

Prenosná inteligentná nabíjačka EVELINE MAX je nevyhnutný doplnok pre všetky vozidlá s konektorom Typu 2. Je možné nabíjať z akejkoľvek priemyselnej zásuvky CEE-16A. S výkonom nabíjania až 11kW sa jedná o najvýkonnejšiu nabíjačku na trhu. Nabíjací prúd je navyše možné nastaviť podľa potreby a typu vozidla.Ku každej nabíjačke dostanete ochrannú tašku ako darček. Tiež je možné si objednať nástenný držiak k ľahšiemu uskladneniu. Záruka 3 roky! DOPRAVA ZDARMA!

Typ pripojenia
Množstvo
SKLADOM

Prenosná nabíjačka EVELINE MAX je vhodná pre vozidlá, ktoré majú prístup k priemyselným zásuvkám CEE-16A a s použitím adaptéra môžu nabíjať aj zo zásuvky CEE-16A alebo z domácej zásuvky. Vysoký výkon umožňuje výrazne urýchliť nabíjanie a vodič si môže určiť, akým prúdom bude vozidlo nabíjané. Je možné meniť nastavenie medzi 6A, 10A, 13A a 16A

Riešenie tejto "nabíjačky na kábly" kombinuje používateľskú prívetivosť so špičkovým zabezpečením. Hoci sa jedná o najmenší dizajn na trhu s príslušenstvom pre 11kW nabíjania elektromobilov, spínacie prvky sú dimenzované na viac ako 150% menovitého kontinuálneho zaťaženia. Riadiaca elektronika kábla navyše pri každom zapojení vykonáva diagnostiku a ak niečo nie je v poriadku, signalizuje problém príslušným kódom chyby.

Nabíjačka je ďalej vybavená ochrannými prvkami, ktoré zaistia úplnú bezpečnosť vozidla a posádky. Najdôležitejším z nich je zabudovaný prúdový chránič Typu B a zariadenie pre reziduálny prúd RCD (FI) A-EV s detekciou jednosmerného prúdu 6mA, ktoré zaistia okamžité prerušenie v prípade nesprávneho nabíjania. Ďalej je nabíjačka chránená proti mechanickému poškodeniu a znečisteniu, ochranou IP44 v prípade zapojenia a pri použití krytiek a ochranou IP65 pri odpojení konektorov, čo znamená, že je 100% vodotesná a odolná proti všetkým poveternostným vplyvom.

Inteligentná nabíjačka je vybavená káblom v dĺžke 5 metrov, vďaka čomu dokáže vyhovieť všetkým nárokom. Pri zaobchádzaní s káblom je potrebné dbať na používanie ochranných krytiek zakaždým, keď kábel nie je zapojený.

Ku každej inteligentnej nabíjačke dostanete ochrannú tašku ako darček. Ďalej je možné si priobjednať nástenný držiak k ľahšiemu uskladneniu.

Technická špecifikácia:

  • Zástrčka Typu 2 - (mennekes) (elektromobil)
  • Zásuvka typu CEE-16A (elektrická sieť)
  • Ochrana IP44 a IP65
  • Maximálny prúd: 16A
  • Maximálne napätie: 250V/ 400V (3 fázy)
  • Maximálny nabíjací výkon: 11 kW
  • Rozsah prevádzkových teplôt: -40 ° C až 50 ° C
  • Veľkosť nabíjačky: 180x80x50mm
  • Dĺžka kábla: 5 metrov
  • Farba: čierna s bielymi, červenými a striebornými prvkami

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky nabíjacie káble sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Ochranný kryt je certifikovaný IP44. Konektor v odpojenom stave je chránený na úrovni IP65. Nabíjačka Eveline spĺňa medzinárodné štandardy IEC 61851-1 a IEC 62196-2, 16A. Na použitie v Európskej únii je certifikovaná s CE a TUV.

EV EXPERT
PNEVELMAXT2CEE115