• Znížená cena

EVELINE MAX 3,6 kW Prenosná AC nabíjačka Typ2 - SCHUKO

431,16 €
409,60 € bez DPH Zľava 5%

Prenosná inteligentná nabíjačka EVELINE MAX je nevyhnutný doplnok pre všetky vozidlá s konektorom Typu 2. Je vhodná pre vozidlá, ktoré majú nabíjací výkon palubnej nabíjačky 3,6kW a môžu nabíjať aj z domácej zásuvky. Maximálny nabíjací výkon z domácej zásuvky je 3,6kWKu každej nabíjačke dostanete ochrannú tašku ako darček. Tiež je možné si objednať nástenný držiak k ľahšiemu uskladneniu. Záruka 3 roky! DOPRAVA ZDARMA!

Typ pripojenia
Množstvo
SKLADOM

Prenosná nabíjačka EVELINE MAX je vhodná pre vozidlá, ktoré majú prístup k domácim zásuvkám SCHUKO-16A. Vodič si môže určiť, akým prúdom bude vozidlo nabíjané. Je možné meniť nastavenie medzi 6A, 10A, 13A a 16A

Riešenie tejto "nabíjačky na kábly" kombinuje používateľskú prívetivosť so špičkovým zabezpečením. Hoci sa jedná o najmenší dizajn na trhu s príslušenstvom pre 3,6kW nabíjanie elektromobilov, spínacie prvky sú dimenzované na viac ako 150% menovitého kontinuálneho zaťaženia. Riadiaca elektronika kábla navyše pri každom zapojení vykonáva diagnostiku a ak niečo nie je v poriadku, signalizuje problém príslušným kódom chyby.

Nabíjačka je ďalej vybavená ochrannými prvkami, ktoré zaistia úplnú bezpečnosť vozidla a posádky. Najdôležitejším z nich je zabudovaný prúdový chránič Typu B a zariadenie pre reziduálny prúd RCD (FI) A-EV s detekciou jednosmerného prúdu 6mA, ktoré zaistia okamžité prerušenie v prípade nesprávneho nabíjania. Ďalej je nabíjačka chránená proti mechanickému poškodeniu a znečisteniu, ochranou IP44 v prípade zapojenia a pri použití krytiek a ochranou IP65 pri odpojení konektorov, čo znamená, že je 100% vodotesná a odolná proti všetkým poveternostným vplyvom.

Inteligentná nabíjačka je vybavená káblom v dĺžke 5 metrov, vďaka čomu dokáže vyhovieť všetkým nárokom. Pri zaobchádzaní s káblom je potrebné dbať na používanie ochranných krytiek zakaždým, keď kábel nie je zapojený.

Ku každej nabíjačke dostanete ochrannú tašku ako darček. Ďalej je možné si priobjednať nástenný držiak k ľahšiemu uskladneniu.

Technická špecifikácia:

  • Zástrčka Typu 2 - (mennekes) (elektromobil)
  • Zásuvka typu SCHUKO-16A (elektrická sieť)
  • Ochrana IP44 a IP65
  • Maximálny prúd: 16A
  • Maximálne napätie: 250V (1 fáza)
  • Maximálny nabíjací výkon: 3,6 kW
  • Rozsah prevádzkových teplôt: -40 ° C až 50 ° C
  • Veľkosť nabíjačky: 180x80x50mm
  • Dĺžka kábla: 5 metrov
  • Farba: čierna s modrými a striebornými prvkami

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky nabíjacie káble sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Ochranný kryt je certifikovaný IP44. Konektor v odpojenom stave je chránený na úrovni IP65. Nabíjačka Eveline napĺňa medzinárodné štandardy IEC 61851-1 a IEC 62196-2, 16A. Na použitie v Európskej únii je certifikovaná s CE a TUV.

EV EXPERT
PNEVELMAXT2SCH36